Kā jau Ilze solīja, uzrakstīšu par ballīti pludmalē. Tātad – mums 5 dienu laikā ir sanācis jau iepazīties ar vairākiem cilvēkiem –  dīvaiņiem, laipnajiem, snobiem, ārzemniekiem, vietējiem,  vidējiem aritmētiskajiem, kautrīgiem un ne tik ļoti. Vairāki no viņiem neatkarīgi viens no otra zināja, ka sestdien uz pludmales promenādes pie Okeanoloģijas muzeja būs ballīte ar 12 DJ-iem. Protams – ‘we are in’!

Tad nu ap 23 30, ierodoties norādītajā vietā, ieraudzījām vien dažus cilvēkus un mobilo platformu ar saundsistēmu. Skanēja tech-house, nebija ne bāra, ne WC. Izrādās, ka tā ir underground ballīte bez ieejas maksas, bārs nav saskaņots, DJ-i spēlē bez atlīdzībes, bet tualetes, kā saprotiet, nav paredzētas budžetā. Sapratām, ka jānogaida, līdz ballīte iesilst, un, īsinot laiku, devāmies meklēt tuvāko diennakts veikalu, kur iegādāties šķidrumus. Misija mums aizņēma gandrīz 2 stundas, bet rezultāts bija pozitīvs. Ierodoties atpakaļ, bija saradies jau pūlis ar cilvēkiem, kuru vidū arī atradām vairākus paziņas. Ballējāmies līdz pat saullēkatam, kad ģeneratorā beidzās dīzeļdegviela. Kādu pusstundu pirms saullēkta vidi fiksēju arī ar fotokameru:

Tā Volta Disneja pils fonā ir Okeanogrāfijas muzejs 🙂 Repertuārā visu nakti pārsvarā bija house, tech-house, minimal un trance. Tāds, lūk, Urugvajā elektroniskās mūzikas undergrounds.

Advertisements