Kristiāna iepriekš dalījās pārdomās par slavenību iecienīto pludmali Punta del Este, kur savas dažmiljonu vērtās vasaras dāčas uzbliezuši šovbiznesa šiškas. Piemēram, Šakira, smukiņais futbolists Deivids ar spaisgirleni Viktoriju un mūsu hosta kaimiņiene, vietējā šovseja un mediju īpašniece Susana Gimenez, kurai nācās apcirpt tuvumā esošos kokus, jo paparazzi tur slēpjas un traucē sauļoties mājas dārzā kailai.

Konsultējoties ar iezemiešiem sapratām, ka mūsu interesēm un profilam vairāk būtu piemērota Punta del Diablo pludmale. Domāts, darīts. Labi, varbūt ne tika ātri, bet katrā gadījumā tika pieņemts doties uz vietu, ko Urugvaja pazīst kā hipiju un sērferu tikšanās vietu.

Pēc trīsarpus stundām autobusā nonākam vietā, kur ceļu nesedz asfalts un cilvēki neiespringst uz matu ķemmēšanu. Neskatoties uz visu manu sadzīvi [ip] uz pleciem un tekošās sviedru lāses pār manu muguru, sajūtos nenormāli priecīga. Fakit, tā ir vieta, par kādu esmu sapņojusi gadiem! Mazas, košas mājiņas, pludmale, bīčbāriņi, skaista daba apkārt, ritms bez steigas…

Izkāpjam autoostā… un pēc dažiem soļiem duram iekšā vietā, kur onkulis ar brillēm (aha, atkal uzticamības tests) piedāvā mazu mājiņu ar visām ērtībām par 10Ls no deguna. Tā kā vairāk kā 2 nedēļas bijām pavadījušas svešos dīvānos, nevarējām laist garām šo iespēju padzīvot neatkarīgi. Īsāk sakot, mana seja pārvēršas nenormāli glupākajā sajūsmas izteiksmē un tad nu es nenormāli priecīga fotografējos visur. Pie mūsu dzeltenās mājiņas… un pie kaimiņiem… Laikam ne velti viens no mūsu hostiem ar smaidu sejā konstatēja, ka es sajūsminos kā bērns. Zini to sajūtu, ka tūdaļ piečurāsi bikses aiz priekiem? Vot, tā ir mana sejas izteiksme, tajos brīžos.Mājiņa nodrošinānu ar visiem izdzīvošanai nepieciešamajiem priekšmetiem, lai varētu mesties arī paštaisītu kulinārbrīnumu skavās.
Iepazīstieties, mūsu kaimiņš.Punta del Diablo patiks hipijtipa cilvēkiem – relaksēta atmosfēra, krāsainās mājiņas, sērferi, pludmales bāriņi…Izrādās, šeit drīz tiks atvērta arī Veto Magazine kompānijas VIETA filiāle 🙂
…vienīgā problēma – ļoti daudz sīcošu mošķu, kas pirms gulēšanas jānoliek pie vietas.


Advertisements