Tāpat kā Latvijā ir Jūrmala, kur karstajos mēnešos pulcējas Krievijas ‘show-biz’, Urugvajā ir Punta del Este, kur uz “show-off” satiekas Argentīnas slavenības. Nolēmām arī mēs izpētīt, kā tur izskatās, ierodoties pilsētā 3 dienas pirms sezonas sākuma. 2 h ar autobusu (140 km no galvaspilsētas Montevideo) un bijām klāt!

Diemžēl ar laiku mums nepaveicās, jo pārsvarā tās visas dienas bija bezcerīgs lietus. Saulainākajos mirkļos izlīdām laukā, lai iemūžinātu sevi digitālajos kadros pie slavenākās sklulptūras pilsētā (katra sevi cienoša tūrista pienākums). Tie ir milzīgi pirkstsi, kas spraucas laukā no smiltīm, attēlojot pēdējo, ko var redzēt no slīkstoša cilvēka:

Piebildīšu, ka kādas 10 min stāvējām tūristu rindā, lai tiktu pie savas bildes! 😀

Kārtējo reizi, izvēloties naktsmājas, izmantojām Couchsurfing pakalpojumus. Rezultātā vienā no saviesīgajiem vakariem pie mūsu hosta satikām krievvalodīgo meiteni Nadju no Latvijas, kas mājās Daugavpilī nav bijusi jau 3 gadus. Viņa ceļoja ar savu ‘travel-buddy’ Ričardu no UK un bija tikko atgriezusies no Brazīlijas:

Dzīvojām tādā kā vasaras mājā ar nelielu pagalmiņu, kur ik pa brīdim mūs izklaidēja 2 burvīgi suņi – Suns un Ķīna:

Lai nu kā, glamūrā Punta del Este mūsu sirdi tā līdz galam neaizķēra, un mēs nolēmām par nākamo pieturas punktu izvēlēties hipijisko sērferu spotu – zvejnieku ciematiņu Punta del Diablo. Bet par to kādā no nākamajiem postiem!

 

 

Advertisements