Esam ārprātīgi skaistā vietā – Florionopolis, ko vietējie saīsinājumā sauc par Floripe. Vairāk bildes un apraksts par pašu vietu vēl sekos, jo te tiešām ir, par ko nosiekaloties ainavās, bet šoreiz par Ziemassvētkiem.

Pirmo reizi bez sniega, tomēr mēs pieturējāmies tradīcijām 🙂

Ļoti noveicās ar hostu (paldies kaučsērfingam!) – dzīvojam pie mūziķa/ producenta Uira. Ģimenes īpašumā, ko šķir dārzs ar baseinu, dzīvo Uira vecāki un viņam pašam ir sava mājiņa, kurā ne tikai mitinājāmies, bet arī svinējām svētkus! Sākām ar improvizētās eglītes pušķošanu… tad sakopām māju… …un devāmies iepirkt pārtiku mūsu svētku galdam!

Juhū, viss rokā, nu var ķerties pie gatavošanas!Ziemassvētku dienā mums nebija sniega, bet lietutiņš nolija gan. Kamēr pludmalē onkulis slēpās kāpās……mēs Uiram mācījām gatavot īstu rosolu!Lai tiktu pie krējuma, jāatver konservs, jo tieši šādā paskatā viņi te tirgo mums tik ļoti ierasto piena produktu. Karstums dara savu!Pagatavojām vēl pupiņu salātus un rīsus ar dārzeņiem….…un darbošanās pāris stundu garumā ļauj mums baudīt svētku vakariņas! Labu apetīti, mīļie!Vakara gaitā izlēkājāmies arī pa baseinu. Kristiāna man nomīņāja plecus, lēkājot atpakaļgaitā un piezviedzām visu apkārtni 😀Vēlāk abi mūziķi nevarēja atturēties arī no mēģinājuma paspēlēt kopā!Mūsu Ziemassvētki pagāja bez dāvanām, pantiņiem un eglītes, bet mums bija jauka atmosfēra, baseins, džungļi apkārt un mēs tāpat neaizmirsām Ziemassvētku onkulītim palūgt, lai visiem mūsu draugiem būtu jaukas brīvdienas un smaidi!

Priecīgus jums svētkus, mīļie!

Ilze un Kristiāna

Advertisements