Esam jau kādu laiku atpakaļ Latvijas dzīvē, sadzīvē un darba tirgū, tomēr vēl joprojām cilvēki mēdz uzjautāt: “Nu, kā tad gāja?!”, interesējoties arī par skaitliskiem faktiem. Protams, liela ir interese par to, cik tad pusgadu ilgā ceļošana pa  5 Dienvidamerikas valstīm mums galu galā izmaksāja. Veicot grāmatvediskus aprēķinus, bet neiedziļinoties santīmos, tas izskatās šādi:

Rēķināts 2 personām:
Avio Rīga-Roma-Buenosairesa-Montevideo ~900 Ls
Pārtika, transports, nakšņošana, tūrisma objekti, ballītes ~Ls 3660
Avio Lima-Panama-Puerto Rico-Frankfurte-Rīga ~Ls 800

Papildus ienākumi ceļojuma laikā:

Ziedojumi ~Ls 777
Ienākumi no Kristiānas DJ haltūrām ~Ls 300

Kopējie ceļojuma izdevumi 2 personām uz 6 mēnešiem:

~Ls 6437

Protams, mēs lielākajā daļā gadījumu nakšņojām, izmantojot CouchSurfing, t.i., bez maksas. Man arī šķiet, ka Ilze baigi daudz neēda, kā rezultātā nereāli notievēja (ļoti labi, ka mammas kotletes viņu tagad ir atgriezušas dzīvē)!

Esam izsērfojušas vismaz 40 vietējo dzīvesvietas un iepazinušās ar 500 cilvēkiem. Blogā veikti 97 ieraksti, blogu izlasījuši 25 048 lasītāji. Saplēsti 2 koferi un 1 mugursoma. Nonēsāti un izmesti 3 apavu pāri. Nozaudēti, izmesti vai nozagti 23 apģērba gabali. Nodīdžejotas 12 ballītes.

Nākamais skaitliskais fakts: pa Dienvidameriku esam nobraukušas 13219.63 km, ko var pielīdzināt trešajai daļai apkārt pasaulei pa ekvatoru.

ŠEIT VAR APLŪKOT MARŠRUTA KARTI:

Kādi skaitliski fakti jūs vēl interesē? Rakstiet komentāros, centīsimies atbildēt!

Advertisements